Anne Noortekeskus avab kaubamaja kõrval vabaõhukeskuse

logo6. juulil kolib Anne Noortekeskus oma tegevustega Tartu Kaubamaja kõrvale, kus avatakse vabaõhu noortekeskuse Noortelinnak 2015, mille eesmärk on pakkuda Tartu linna ja maakonna noortele mitmekülgseid ja arendavaid vaba aja tegevusi – seda eriti suvel, kui noortekeskuse noortetoad suletud on.

Varasematel aastatel Suvetelgi nime kandnud ettevõtmise asemel oli plaan korraldada veelgi suurem ja erinevaid võimalusi täis üritus – varasemast telgist tehakse terve „linnak“. Noortelinnak koosneb aiaga ääristatud alast kaubamaja kõrval, mille sees on mitu telki, tantsupõrand, väike lava, välimööbel jm.

Noortelinnakus on noortel võimalik osaleda tantsu, muusika, ekstreemspordi, teatri, multimeedia, tervise ja kultuuri töötubades. Samuti on võimalik lihtsalt olla, lauajalgpalli või -tennist mängida ning vajadusel saada noorsootöötajalt infot või nõu nende jaoks olulistel teemadel.

Lisaks noortekeskuste noorsootöötajatele kaasatakse ka praeguseks üle aasta tegutsenud mobiilsete kontaktnoorsootöötajate meeskond. Veel on on igapäevaselt töötubasid juhendamas JJStreedi noored hakkajad treenerid.

Vabaõhu noortekeskus on avatud 6. juulist 19. juulini Tartu kesklinnas kaubamaja kõrval. Linnak on avatud kell 13.00–19.00.

Projekti suurtoetajad on Tartu Linnavalitsus, Hasartmängumaksu Nõukogu ja Tartu Maavalitsus.

Facebookist leiad meid: Suvetelk nime alt