ANNE NOORTEKESKUS

Anne Noortekeskus pakub noortele erinevaid vaba aja veetmise võimalusi. Majas töötavad neli noorsootööspetsialisti ning hulgaliselt mittetulundusühinguid (2010. a jaanuari seisuga 14 MTÜd). Multimeedia laboris saavad huvilised  proovida kätt digitaalse ja tavalise fotograafia vallas, monteerida filme ja kasutada erinevat tehnikat. Seiklus- ja liikluskasvatuse valdkonnas korraldatakse noortele ja noorsootöötajatele koolitusi, seiklussündmusi ja matku, pakkudes läbi selle nii õpetust kui põnevaid kogemusi. Anne Noortekeskuse Varaaidast saab laenutada matkavarustust, jalgrattaid jamultimeedia varustust.  Keskuses tegutsevad noorteraadio ja NoorteTV.

Avatud noortetoas saab veeta sõpradega mõnusalt aega, kuulata muusikat, mängida õhuhokit, lauajalgpalli või erinevaid lauamänge. Lisaks toimuvad erinevad üritused.

Mittetulundusühingud pakuvad Anne Noortekeskuses võimalust tegeleda mudellennunduse, arvutite ja elektroonikaga, foto-, video- ja filmikunstiga, osaleda aeroobika-, showtantsu- ning enesekaitsegruppides. Noorimatele ja lastevanematele on suunatud Lelula ja Jänkupere tegevused. Anne Noortekeskuses tegutsevad mitmed noortebändid.

Anne Noortekeskuse korraldatavad maineüritused on  noorte moekonkurss Moeke, Noorte Amatöörfilmide Festival NAFF, noorte seiklusvõistlus ning Infotulv.

Meie aadress: Uus 56, TARTU
Tel. 746 1763

Lisa kommentaar