Fotokonkurss- Canoni kevadfoto 2013

Tähelepanu kevadenautlejad! Pühkigem oma fotokaamerad talvetolmust ja lükake kõvakettad huugama. Fotokonkurss “Canoni Kevadfoto 2013″ on alanud ning ootab sinu fotosid! Kuni 15. maini saavad nii harrastajad kui ka profifotograafid võistelda parima kevadfoto tiitli ja peaauhinna – Canon EOS M hübriidkaamera nimel.


Iga osaleja võib konkursile esitada kuni kolm tööd, mis ei pea olema tingimata pildistatud just sellel kevadel. Üleüldse ei pea osalevad tööd olema pildistatud kevadel – oluline on aga, et nad annaksid edasi kevade tunnet nõnda, nagu see sinu jaoks paistab.

Canoni Kevadfoto 2013 auhindaseks on Canoni tippklassi fotoaparaadid – sellised, mis sobivad ideaalselt tagavarakaameraks suure digipeegli kõrvale. Auhindadeks on:

Selliste väärt auhindade võitmiseks ei piisa mõistagi fotost, millel on lihtsalt kujutatud kevadet. Profifotograafidest koosnev žürii eesotsas eesti nimekaima loodusfotograafi Sven Žacek´iga hindab tööde juures lisaks kevadisele hõngule ka veel originaalset lahendust, kunstilist taset ning tehnilist meisterlikkust.

Osale konkursil!