Kontakt

Anne Noortekeskus   
   
Reg. nr. 75007066
Aadress: Uus 56, 50606 Tartu
Telefon: 746 1762
Martin-Joel Bachmann   Ave Türk
direktor administraator
telefon: 746 1762
mobiil: 5303 5616 mobiil: 524 6146
e-post: martin-joel.bachmann@raad.tartu.ee e-post: ave.turk@raad.tartu.ee
Noorsootöö spetsialistid   
Elise Ader   Kristina Kraani
avatud noortetuba avatud noortetuba
mobiil: 5450 2232 mobiil: 508 1858
e-post: elise.ader@raad.tartu.ee e-post: kristina.kraani@raad.tartu.ee
   
Natalja Klimenkova Zsolt Banhalmi
avatud noortetuba avatud noortetuba
mobiil: 5309 7118  
e-post: natalja.klimenkova@raad.tartu.ee  
   
Tartu noorte töömalev
Kristel Kolberg Maret Lind
maleva üldkoordinaator maleva koordinaator (aktiivi juhendaja, ürituskorraldus, avaliku teabe haldus)
mobiil: 517 3463 mobiil: 5303 3606
e-post: kristel.kolberg@raad.tartu.ee e-post: maretlind.tartumalev@gmail.com
Vladislav Albrant
maleva koordinaator (tööandjad, majutus, toitlustus, transport)
mobiil: 5886 4802
e-post: vladislav.albrant@raad.tartu.ee

Lisa kommentaar