Kontakt

Anne Noortekeskus   
   
Reg. nr. 75007066
Aadress: Uus 56, 50606 Tartu
Telefon: 746 1762
E-post: annenk@annenk.tartu.ee
Martin-Joel Bachmann   Ave Türk
direktor administraator
telefon: 746 1762
mobiil: 5303 5616 mobiil: 524 6146
martin-joel.bachmann@raad.tartu.ee ave.turk@raad.tartu.ee
Noorsootöö spetsialistid   
Elise Ader
  Kristina Kraani
avatud noortetuba avatud noortetuba
mobiil: 5450 2232 mobiil: 508 1858
elise.ader@raad.tartu.ee kristina.kraani@raad.tartu.ee
   
Natalja Klimenkova  
avatud noortetuba  
mobiil: 5309 7118  
natalja.klimenkova@raad.tartu.ee  
   
 
Tartu noorte töömaleva staap
Kristel Kolberg Vladislav Albrant
maleva üldkoordinaator maleva koordinaator (tööandjad, majutus, toitlustus, transport)
mobiil: 517 3463 mobiil: 5886 4802
kristel.kolberg@raad.tartu.ee vladislav.albrant@raad.tartu.ee

Lisa kommentaar