Kutsume noori kirjutama noorteprojekti

Kui soovid oma ideid teostada, saada uusi kogemusi, ennast arendada, võõrkeeli praktiseerida ja leida uusi sõpru, siis tule sügisel koolivaheajal Anne noortekeskusesse, et mõelda ühiselt üks eriti äge “noortekohtumise” projekt! Projekti käigus on võimalik reisida ja sõbruneda teiste noortega Eestis ning saada mitmeid erinevaid kogemusi.

23.-27. oktoobril arendame koos projektiideed ja valmistame ette taotlusvormid, et taotleda 1. novembril 2017 rahastust projekti elluviimiseks. Projektikirjutamise intensiivkursus on suunatud eesti ja vene keelt kõnelevatele noortele, kes õpivad parasjagu 8.-12. klassis. Projekte valmistame ette kahes vanusegrupis.

Kus ja millal?

Anne Noortekeskuses (Uus 56, Tartu)
23.-27. oktoobril iga päev kell 13:00 – 16:00

Kuidas?

Intensiivkursus on oma olemuselt praktilise iseloomuga ning selle tulemusena valmivad noortekohtumiste projektid. Töö projektidega toimub nii eesti, vene kui ka inglise keeles, seega kui valdad ühte nendest keeltest, ei teki sul takistusi osalemaks!

Praktiline korraldus

Intensiivkursusel osalemine on tasuta. Kohapeal saab teed ja suhkrut, et aju töötaks paremini :)

Registratsioon

Registreeruda saab kas üksi või sõpradega koos. Registreerumiseks palun täida ankeet (https://goo.gl/forms/wRDkZ5tMLM7nIXlG3) niipea kui võimalik, aga hiljemalt tuleb see esitada 19. oktoobril.

Lisainformatsioon

Natalja Klimenkova, natalja.klimenkova@raad.tartu.ee, tel. 53097118
“Noortekohtumised” programmist saab rohkem lugeda ka: http://www.euroopa.noored.ee/rahastus/noortekohtumised/

Информация на русском языкеhttps://goo.gl/YowYav