Laupäeval kuuleb Genialistide Klubis noortebände

Sel laupäeval (14.05) toimub Genialistide Klubis Tartumaa ja linna noorte muusikute ning bändide konkursi “Bänd VS Bänd 2016″ finaalkontsert, kus astuvad lavale kuus demovoorust edasi pääsenud artisti. Üritus algab kell 16 ning sissepääs on TASUTA. Peakorraldaja on Anne Noortekeskus.

13153227_10204975726267432_1875943273_n.jpg, ÕIGE

Bänd VS Bänd 2016 on üleriikliku Noortebändide konkursi piirkondlik voor. Demovoorust pääses Tartumaa finaali kuus noort bändi või muusikut, kellest üks pääseb otse üleriikliku Noortebändi poolfinaali. “Võrreldes eelneva aastaga on esindatud rohkem erinevaid muusikastiile,” ütleb ürituse korraldaja Tiina Liiv. “Näiteks võib lisaks rockile, indiele ja pop-rockile kuulda ka hip hopi,” lisab ta. Uksed avatakse 15.30 ning esimene bänd astub lavale kell 16.00. Sissepääas on kõigile TASUTA! Lavale astuvad esinemisjärjekorras:

GreatM ja DJ Macco
Grim Greed
Kirju Tigu
Fuqtual
Psychonaut Society
Whiterock

Külalisesinejaks on sellel aastal Arms Around Paris. Ürituse järelpidu toimub kultuuribaaris Naiiv, kus parimad palad toovad rahvani Siim Kera ja Silvia Urgas.

Üritust toetab Tartu Linn ja Kultuurikapital. Tegevusi viiakse ellu avatud noortekeskuste projektikonkursi raames Eesti Noorsootöö Keskuse kaudu riigieelarvelistest vahenditest.
Üritust aitavad teostada: Tartu Muusikamaja, Genialistide Klubi, Tartumaa Noorteinfo, NAIIV, SiKO Disain ja Magus Ahvatlus OÜ.

Ürituse peakorraldaja on Anne Noortekeskus.