Noored väärtustage rohkem 11!

Anne Noortekeskuse noorteaktiiv on saanud toetuse noortealgatusele, mis koosneb üritustesarjast ning mille eesmärk on nooremaid ja vanemaid noori üksteise suhtes tolerantsemaks muuta ning noortele tutvustada erinevate noortekeskusete tegvusi ja suundi. Projekti ürituste seas on tutvumisõhtud Tartu noortekeskustes, mis toovad kokku eri vanuses noored ning tutvustavad igal korral ühe noortekeskuse suunda. Näiteks Lille Majas on selleks teater, Tähe Noorteklubis tants, Skatehallis ekstreemsport ja Anne Noortekeskuses multimeedia.

Veel koosneb projekt kolmest lauajalgpalli võistlusest, mis toimuvad eri kaubanduskeskustes. Võistlustele eelneb paaritunnine õppetund, kus vanemad noored õpetavad noorematele lauajalgpalli reegleid ja mängimist.
PS! Esimene turniir toimus Anne Noortekeskuse noortetoas 27.12.13

Lisaks nendele tegevustele toimub ka kokkamisõhtu Tartu nelja noortekeskuse vahel. Meeskonnad koosnevad jällegi noorematest ja vanematest noortest ning noorsootöötajast. Võistlusel antakse igale meeskonnale sama palju toiduaineid ja nad peavad nendest teatud aja jooksul süüa tegema. Sööke hindab žürii, mis koosneb noortest ja noorsootöötajatest.

Projekt võtab otsad kokku olümpiastiilis spordipäevaga, kus osalevad noored ja Tartu noortekeskuse noorsootöötajad. Kõige viimaseks ürituseks on kõigile osalejatele mõeldud lõpupidu.

Noortealgatus kannab nime “Noored väärtustage rohkem 11!” ja kestab kuni suve lõpuni.

“Noored, väärtustage rohkem 11!” suurtoetaja on Euroopa Noored Eesti büroo.

Projekti eest vastutab:

Egle Saarepere
noorsootöö spetsialist
 5450 2232
egle.saarepere@raad.tartu.ee