Seikluspäev

Tartu Tudengipäevade raames korraldab Anne Noortekeskus vahva seiklusmängu, millest on osa võtma oodatud kõik 7-26-aastased noored. Tänavune seiklusmäng keskendub inimeste tähelepanu ja mälu proovilepanemisele ning Tartu linna tundmisele. Nimelt tuleb leida linnapildist tähti, sõnu ja lauseid. Kasuks tuleb loovus ja valmis peaks olema ka väikeseks vimpkaks.
Võistlus toimub kahes vanusegrupis: 7-14 (alla 12. aastastel võib olla meeskonnas 1 vanem saatja) ja 15-26. Meeskonnas võib olla 2-5 liiget.
Registreerimine algab 27. aprillil kell 16:00 Anne Noortekeskuse noortetoast (Uus 56, E uks 1. korrus). Startida saab kell 16:30 – 17:00.
Tule ja lusti koos sõpradega, pane proovile oma loovus, mälu ning tähelepanuvõime ja võida vahvaid auhindu ;)

Üritus on TASUTA!

Üritus kuulub Tartu Tudengipäevad: Kevad 2016 kavva. Vaata lähemalt www.studentdays.ee.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ÖÖORIENTEERUMINE 15. OKT kell 18.00-21.00

Anne Noortekeskus korraldab koostöös Tartu Tudengipäevadega ka sel korral seiklusmängu ÖÖORIENTEERUMINE, kuhu ootame noori vanuses 12+.

Selleks, et võistlusest osa võtta tuleb moodustada kuni viieliikmeline meeskond. Kaasa peab võtma vähemalt ühe digiseadme, millega on võimalik pildistada.

Jah, toimub põnev fotojaht Tartu kesklinnas.

Tõelise orienteeruja edukuses mängib rolli kiirus, visadus ning taiplikkus. Kui Su meeskonnal on kõik need omadused olemas, siis võit juba paistab.

Anne Noortekeskus paneb välja ka mahlased ja magusad auhinnad kõige tublimatele.

ÖÖORIENTEERUMINE toimub 15. oktoobril algusega kell 18.30 Anne Noortekeskusest. Registreerimine 18.00-18.30 kohapeal või eelnevalt meili teel tiina.liiv@raad.tartu.ee. Raja läbimiskes on aega 2,5 tundi. Parimad selgitame välja ürituse lõpus ning autasustamine toimub kell 21.15 Anne Noortekeskuses. Üritus on kõigile TASUTA!!

Villem_must