Tarkusenädal kutsub osalema

Lugupeetud huviharidust pakkuvad organisatsioonid!

Kutsume Teie huviringi (huviringe) osalema Tarkusenädalal, mis toimub 29. augustil – 2. septembril 2016. Ürituse raames saate tutvustada ja reklaamida noortega ja noortele enda tegevusi, teenuseid või saavutusi. Oodatud on õpitoad, presentatsioonid, esinemised jm noorte kaasamise meetodid.

15012688577_e8eeb397e3_k Sellel aastal toimub esimest korda TARKUSENÄDAL koostöös Anne Noortekeskuse ja Lille Majaga. See tagab noortele suurema võimaluse leida omale just õige huviharidust pakkuv koht. Sellel aastal keskendume noortelt noortele infovahetusele, mille käigus palume tegevust läbi viima just teie organisatsiooni noori. Seekord palume kõigil viia läbi vastav tegevus, kus valmib ka looming või loominguline tegevus. Kõigil, kellel on soovi seda tutvustada, saab selleks võimaluse reedel, 2. septembril 15 minuti jooksul väikesel laval.

Tarkusenädal on Tartu linna ja Tartumaa haridus-, huviala- ja noorsootööasutuste mainesündmus, mille eesmärgiks on tutvustada huvitegevuse, sportimise ja vaba aja veetmise võimalusi ning noortele suunatuid teenuseid.

Tarkusenädal toimub Tartu kesklinnas. Täpsem info asukoha ja inventari osas tuleb peale registreerimise lõppu.

Kuna 1. septembril on kõik noored hõivatud kooliga, siis huviharidusmess toimub kolmel esimesel päeval ehk 29.-31. augustil kell 12.00-15.00. Osaleda saab eeldusel, et osalemine toimub kõigil kolmel päeval.

Registreerimine Tarkusenädalale lõppeb 31. mail kell 23.59. Registreerida saab siin: http://goo.gl/forms/sysYhyqgTr

Rohkem infot ürituse kohta saab e-postilt tiina.liiv@raad.tartu.ee või telefonilt 5081858.