Tööpakkumine – noorte tööhõive koordinaator

Anne Noortekeskus pakub Sulle oma kollektiivis eneseteostamise võimalust!

Anne Noortekeskus on Tartu Linnavalitsuse hallatav noorsootööasutus. Alates käesolevast aastast korraldame Tartu noorte töömalevat 700-le Tartu noorele.

Anne Noortekeskus otsib oma kollektiivi noorte tööhõive koordinaatorit, kelle tööülesanded on:

  • Tartu noorte töömaleva teenuse koordineerimine ja arendamine;
  • erinevate tööalaste programmide koostamine ja algatamine;
  • tööalaste koolituste korraldamine noortele;
  • tööpraktika või ametialase väljaõppe vahendamine ja koostööpartnerite leidmine;
  • projektide kirjutamine, elluviimine ja aruandlus.

Nõudmised kandidaadile:

  • majandus, sotsiaal või muu sarnane kõrgharidus;
  • projektide kirjutamise ja läbiviimise kogemus;
  • väga hea administreerimisoskus;
  • organiseerimisoskus, iseseisvus ja algatusvõime;
  • väga hea läbirääkimisoskus
  • koostöövalmidus ja meeskonnatöö oskus;
  • teadmised kodulehe ja portaali haldamisest;
  • võimalus töötada ka väljaspool tavapärast tööaega.
  • huvi noorte tööhõive valdkonna vastu

Kasuks tuleb:

  • Koolituste ja infopäevade korraldamise kogemus
  • juriidilised baasteadmised töölepingute ja noorte töötamise valdkonnas;
  • dokumendihalduse programmide kasutamise kogemus.
  • võõrkeelteoskus
  • autojuhiload B-katagooria

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat ning mitmekülgset tööd kasvavas organisatsioonis;
  • enesetäiendust ja arenguvõimalusi.

Kandideerimiseks palume saata alljärgnevad dokumendid:
kirjalik avaldus ja CV;
motivatsioonikiri;
haridust tõendavate dokumentide koopiad.

Tööle asumise aeg: veebruar 2015

Dokumendid saata hiljemalt 21. jaanuar 2015.a. kell 17.00 märgusõnaga “konkurss tööhõive kordinaator” e-postile:

martin-joel.bachmann@raad.tartu.ee või aadressile Uus 56, Tartu 50606

Lisainfo:
Martin-Joel Bachmann, tel. 530 35616, e-mail martin-joel.bachmann@raad.tartu.ee

töömalev