Tunnustuskonkursile “Tark ei kiusa” saab esitada kandidaate

Tänasest saab esitada kandidaate “Tark ei kiusa” tunnustuskonkursile, mille eesmärgiks on tänada inimesi, kes on oma silmapaistva tegevuse ja positiivse eeskujuga aidanud ennetada, takistada või vähendada kiusamist Tartus. Konkurssi korraldavad Anne Noortekeskus ja Tartu linn.

child-145411

Anne Noortekeskus ja Tartu linn otsivad Tartu inimesi, kes on oma eeskuju ja tegevusega aidanud ennetada, takistada või vähendada kiusamist viimase aasta jooksul. Konkursile võib esitada nii eraisikuid (inimesi, omaalgatusi, sõpruskondi), kui ka juriidilisi isikuid (asutusi, organisatsioone), kes on oma positiivse tegevusega selles valdkonnas silma paistnud. “Kiusamine on probleem, mida tuleb teadvustada,” ütleb tunnustuskonkursi korraldaja Janne Puks. “Sellepärast on oluline tuua esile inimesi, kes on oma tegudega olnud eeskujuks ja innustanud teisi,” selgitab Puks, miks konkurss välja kuulutati.

Kandidaate saab esitada kuni 30. augustini kell 23.59. Tunnustuskonkursile esitatud kandidaate hindab spetsialistidest koosnev hindamiskomisjon. “Tark ei kiusa” laureaatide välja kuulutamine ja tunnustamine toimub 1. septembril Tarkusepäeva avaaktusel.

Kandidaatide esitamine ja täpsem info konkursi reeglite kohta: https://goo.gl/QF2pBu

Lisainfo:

Olav Kersen

Anne Noortekeskus

Infotöö spetsialist

tel 517 34 63

e-post olav.kersen@raad.tartu.ee