Tutvustus

Anne Noortekeskus pakub noortele erinevaid vaba aja veetmise võimalusi. Majas töötavad neli noorsootööspetsialisti, noorteinfotöötaja, noorte tööhõive koordinaator ning hulgaliselt mittetulundusühinguid.

Multimeedialaboris saavad huvilised  proovida kätt digitaalse ja analoog fotograafia vallas, monteerida filme ja kasutada erinevat tehnikat.

Anne Noortekeskuset saab laenutada matkavarustust ja jalgrattaid.

Avatud noortetoas saab veeta sõpradega mõnusalt aega, kuulata muusikat, mängida  lauajalgpalli ja lauatennist või erinevaid lauamänge. Lisaks toimuvad erinevad üritused ja ringid. Noortetoa kõrval asub Tartumaa Noorteinfo kabinet, kus on soovi korral võimalik saada informatsiooni õppimis-, töötamis- ja vabaaja võimaluste kohta.

Mittetulundusühingud pakuvad Anne Noortekeskuses võimalust tegeleda mudellennunduse, arvutite ja elektroonikaga,  osaleda aeroobika-, showtantsu- ning enesekaitsegruppides. Noorimatele ja lastevanematele on suunatud Jänkupere tegevused. Anne Noortekeskuses tegutsevad Tartu Muusikamaja.

Anne Noortekeskuse korraldatavad maineüritused on koolialgusüritus Tarkusepäev, Annelinna Festival, Suvetelk ning Tartu Tudengite Sügis- ja kevadpäevadel korraldatav Seikluspäev.

Meie aadress: Uus 56, TARTU

Lisa kommentaar