Worldwide photowalk, Tartu fotoretk

Mida paremat võiks laupäeval teha, kui viia oma fotokaamera või nutitelefon jalutama ning kohtuda vanade sõprade ja uute inimestega.

fotojalutuskäik
Mis toimub: uurime ja puurime Tartu linnamaastikku ja otsime kontraste ja üleminekuid uue ja vana vahel. Liigume Ülejõe piirkonnas, kus jõe äärest avanevad vaated nii uutele ja kiiskavatele klaasist tornidele, kui ka vanadele ja madalatele puitehitistele. Nende vahele on kerkinud veel nõukogude aegsed korterelamud. Kõik see paikneb Tartu kompaktses ja väikeses linnasüdames ning moodustab seetõttu huvitava koosluse. Jalutuskäigu raames ootab meid külla ka Plasku vaateplatvorm (http://tasku.ee/vaateplatvorm/).


Koguneme kell 12 Anne Noortekeskuse (Uus 56) ees.

Peale jalutuskäiku koguneme Anne Noortekeskuse Multimeedialaboris, räägime juttu ja vaatame fotosid soojade jookide ja snäkkide saatel.
Miks toimub: ü
rituse kitsam eesmärk on tutvuda fotohuviliste inimestega ning veeta üks mõnus ja huvitav laupäev üheskoos tehes seda, mis meile tõeliselt meeldib – pildistades ja üksteiselt õppides.


Laiem eesmärk: Seitsmendat aastat toimuva World wide photowalk-i laiemaks eesmärgiks on koguda raha aitamaks Keenias tegutsevat lastekodu.
Täpsemalt saate uurida siit: http://kelbyone.com/photowalk/

Tule julgelt kohale, võta sõber kaasa ja tutvu uute põnevate inimestega.

Kogu ettevõtmine on tasuta!

Aitäh Tasku keskusele, kes meid lahkelt oma katusele lubab.

Retke ametliku lehekülje leate siit: http://kelbyone.com/photowalk/walk/tartu-tartumaa-eesti-vabariik/

Lisainfo:

Elge Aas
502 4994
elge.aas@raad.tartu.ee